بازاریابی پیامکی (بخش اول)

بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی ، شکی نیست که استفاده از پیامک برای ارتباط با مشتریان، یک امر حیاتی برای بسیاری از کسب و کارها (به خصوص کسب و کارهای خدماتی) است. اما چه چیزی باعث شده پیامک تا این حد در تجارت اهمیت داشته باشد؟

موبایل ها رفته رفته از حالت آجری و سنگین به نوعی شیک، زیبا و قابل حمل تغییر یافتند. احتمالاً تا بحال بدون موبایل خود از خانه خارج نشده اید، حتی اگر این اتفاق بیفتد ، شما سریعاً برگشته و آن را برداشته اید.

بازاریابی پیامکی

بازاریابی موبایلی یک شیوه نوین بازاریابی است که در نتیجه رشد روزافزون استفاده از موبایل و دیگر دستگاه های مشابه آن، پدید آمده است . من این مقاله را برای استفاده صاحبان تجارت و کسانی که می خواهند از این نوع بازاریابی برای پیشرفت سریع تجارت خود استفاده کنند، نوشته ام.

بازاریابی موبایلی برای آن دسته از تاجرانی است که می خواهند نسبت به رقبا بالاتر باشند. نه این که صرفا روش پیشینیان را دنبال کنند و فقط از راه هایی که قبلا امتحان خود را پس داده اند استفاده کنند.

اگر شما صاحب یک آرایشگاه ، کافی شاپ ، تعمیرگاه ، پیتزا فروشی ، رستوران ، ابزار فروشی ، قطعات کامپیوتری یا هر تجارت دیگری باشید ، حتما می دانید که یک مشتری دائمی به مراتب با ارزش تر از مشتری های ناشناس و جدید خواهد بود.

احتمالاً شما نسبت به مشتریان خود اطلاعات زیادی ندارید ؛ این که چه کسی هستند؟ چند درصد آن ها مشتری دائمی شما هستند؟ زمانی که به محل کار شما مراجعه می کنند برای خرید چه چیزی آمده اند؟

شما با روش های قدیمی و سنتی بازاریابی می کنید. یعنی مشتریان خود را با تبلیغات در زمانی کوتاه ، زیاد میکنید و امیدوار میشوید تا مشتریانی که نیازمند خدمات یا محصولات شما هستند را مورد هدف قرارداده اید. اگر خواستار رشد خوب در کسب و کارتان هستید باید نگاه ویژه ای به بازاریابی موبایلی داشته باشید.

در این مقاله ما قصد داریم با یک روش بسیار مقرون به صرفه و موثر ، بر روی بازاریابی مشتری های شما تمرکز کنیم و این روش چیزی نیست جز استفاده از پیامک برای بازاریابی.

 

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه جارچی

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: mozhgan hamzee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *