پیامک

پیامک

سرویس پیامک

این روزها با پیشرفت سیستمهای مخابراتی ، ارائه ی سرویسهای بیشتر و متنوع تر از جانب اپراتورهای موبایل ، دغدغه ی اصلی این مراکز محسوب میشود ، این تنوع ، رضایت مشترکین را افزایش می دهد، یکی از این راهها ارائه ی سرویس پیامک است.

با گسترش شبکه موبایل کشور و فراگیر شدن آن ، فرستادن پیام یکی از اقتصادی ترین وسریعترین روشهای اطالع رسانی و یا تبلیغات به حساب می آید.
در دنیای امروز که خبر رسانی به یک ضرورت انکار ناپذیر تبدیل شده است استفاده از روشهای نوین برای خبر رسانی نیز به یک نیاز مبرم ، بدل گشته است.
طبق آمارهای موجود ، در حال حاضر استفاده از پیامک یکی از محبوب ترین راه حل های مختلف ارسال و دریافت اطالعات در جهان است ، امروزه بیش از 80 درصد از مشترکین موبایل از پیام برای ارسال و دریافت پیغام های متنی خود استفاده می کنند.

پیامک

پیامک محبوبترین و متداول ترین سرویس موبایل در سراسر جهان محسوب می گردد ؛ شرکت های موفق سهم بسیار بالایی برای پیامک در استراتژی های اطالع رسانی و تبلیغاتی خود قرار می دهند.

پیامک ، رسانه ای مقرون به صرفه ، سریع و با درصد تاثیرگذاری باالست که می تواند به جذب و نگهداری مشتریان ،
تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل ، پشتیبانی ، ایجاد اعتماد متقابل کمک شایانی بکند.

خدمات پیام کوتاه در ایران

استفاده از خدمات پیام کوتاه در ایران برای نخستین بار در سال ۱۳۸۱ مورد بهره‌برداری قرار گرفت.از این سال به بعد استفاده از پیام کوتاه به‌ تدریج در بین کاربران ایرانی تلفن همراه فراگیر شد. در سال ۱۳۸۵، ۸ میلیارد پیام کوتاه در ایران مبادله شد. در این سال روزانه ۲۰ میلیون پیام کوتاه توسط کاربران تلفن همراه رد و بدل می‌گردید که این رقم در روزهای خاص و اعیاد مختلف بیشتر می‌شود امروزه ارسال پیامک جزئی از زندگی و یکی از سریعترین روشهای ارتباط ما با همنوعانمان شده است.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: mozhgan hamzee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *