نمونه های آماده متن پیامک بازاریابی و فروش

متن آماده

نمونه های آماده متن پیامک ، ابزار بازاریابی شما مهترین عامل برای جلب توجه انبوهی از مخاطبان است که منجر به جذب هر چه بیشتر مشتری می شود. ولی آیا بودجه ی مورد نیاز برای این کار را دارید؟

شما به سختی تلاش کردید تا مهارت هایی به دست آورید، ابزار هایی فراهم کنید، کار کنید و کسب و کار جدیدی را وارد شرکت تان کنید. هرچند احتمال دارد فراموش کرده باشید که این ابزار چطور می تواند بر روی مشتریان کنونی شما تاثیر بگذارد. شما می توانید از کمپانی خود حمایت کنید، بازخورد ها را افزایش داده، و بهبود بخشید تا آنها تجربه ی بهتری از کار در کنار شما داشته باشند.

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان

شما آماده هستید تا مشترکان خود را توانمند کنید و آنها را ترغیب به خرید کنید، در عین حال سختی زیادی متحمل شدید تا پیامی مهیا کنید که خوب و مناسب به نظر برسد. در واقع شما در یک چرخه ی نوشتن و پاک کردن گیر افتادید و ایده های نوآورانه را به آسانی بر روی کاغذ جاری نساخته اید. افکارتان را مرتب کنید و با قالب هایی که در اینجا برایتان مهیا کرده ایم انگیزه ی خود را افزایش دهید.

1- پیشنهاد ویژه

جشنواره فروش تعمیرگاه اتومبیل “نام تعمیرگاه” و دریافت یک تایر رایگان به ازای خرید

هر سه تایر تا پایان ماه “تاریخ موردنظر” برپاست. برای آگاهی از قیمت ها و سایر محصولات

همین امروز از تعمیرگاه اتومبیل “نام تعمیرگاه” در خیابان “نام خیابان” دیدن فرمایید.

2- برنامه وفاداری

دریافت تخفیف برای یک ناهار خوشمزه و ویژه. با ارسال کلمه «ناهار» به شماره “شماره مورد نظر” در سفارش بعدی خود 2 درصد تخفیف بگیرید!

3- رویدادها

با ورود رایگان به مرکز پینت بال در تمام ماه “تاریخ موردنظر”، تابستان امسال شادی را به کودکان خود هدیه دهید. برای رزرو تاریخ با ما تماس بگیرید: “شماره تماس”

4- متن پیامک زمان بازگشایی

روزهای جمعه اکثر فروشگاه ها تعطیل هستند و شاید نتوانید موفق به خرید اجناس مورد نیاز خود شوید!

فروشگاه “نام فروشگاه” تا ساعت 8 شب باز است. نزدیکترین فروشگاه به خود را پیدا کنید: “آدرس اینترنتی لیست شعبه های فروشگاه”

5- متن پیامک فروش ویژه

همه کتاب های مورد علاقه تان در دسترس شماست! کتابفروشی “نام کتاب فروشی”یک خبر خوب برایتان دارد. فروش ویژه فقط برای 3 روز، عجله کنید: “آدرس سایت”

6- متن پیامک دعوت به اشتراک

اولین نفری باشید که از تخفیف ها و پیشنهادهای “نام فروشگاه/شرکت” باخبر میشوید! برای عضویت در این نقطه کلیک کنید: “آدرس اینترنتی مورد نظر”.

 

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه جارچی

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: mozhgan hamzee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *